Firma VIV od wielu lat produkuje wysokiej jakości nowoczesne urządzenia rozrywkowe na place zabaw. Swoje dmuchańce sprzedajemy w wielu krajach.  Posiadamy przedstawicielstwa handlowe m.in. w NiemczechAustriiSzwecjiDaniiNorwegiiHiszpaniiFrancji i we Włoszech. Tak ogromna sprzedaż jest czynnikiem silnie motywującym firmę do ciągłego rozwoju potencjału produkcyjnego.

Specjalizujemy się w produkcji pneumatycznych i mechanicznych urządzeń rekreacyjnych jak również urządzeń reklamowych. Ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży cieszą się dmuchane place zabaw, dmuchane zabawki dla dzieci. Asortyment firmy jest ciągle poszerzany o nowe rodzaje produktów oraz wzory, które odpowiadają trendom panującym w przemyśle rekreacyjnym i zabawkarskim. Liczne zespoły specjalistów w biurach konstrukcyjnych i projektowych pracują nad tym aby sprostać wymaganiom i życzeniom odbiorców.

 

Specjalizujemy się również w sprzedaży urządzeń reklamowych takich jak: Balony i Bramy reklamowe, Produkty Firmowe, Ekrany, Kopie produktów, czy Produkty świąteczne na różne okazje.

 

 Ogromne zaufanie nabywców widoczne jest w stale rosnącej liczbie naszych urządzeń w parkach rozrywki na całym świecie. Wyprodukowane przez nas urządzenia rozrywke spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa dzięki specjalnie dobranym materiałom i odpowiednim rozwiązaniom technicznym. Bezpieczeństwo i jakość to zalety firmy, które dały podstawę do zbudowania silnej marki i stanowią wyznaczniki jej przyszłej działalności. Nasze urządzenia rozrywkowe to doskonałe atrakcje na imprezy

Nasza oferta obejmuje również usługę cięcia laserem CO2 i gięcia na prasie krawędziowej. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do działu usługi.